20% знижка на доставку по Україні

| RU UA |
Фільтр Каталог товарів

Прихожие

-10%
Вішалка Бриз, Еверест
0

#1083


Цена: 2 507 грн. 2 785 грн.

-15%
Передпокій Ніагара, Сокме
0

#9038


Цена: 6 382 грн. 7 508 грн.

-12%
Передпокій Івона, Пєхотін
0

#9021


Цена: 7 411 грн. 8 422 грн.

-10%
Передпокій Авео-2, Еверест
0

#1002


Цена: 5 556 грн. 6 173 грн.

-12%
Передпокій Алегро кутова, Пєхотін
-12%
Передпокій Альпіна, Пєхотін
0

#9011


Цена: 7 509 грн. 8 533 грн.

-12%
Передпокій Афіна (МДФ), Пєхотін
0

#9012


Цена: 9 835 грн. 11 176 грн.

-12%
Передпокій Бриз (МДФ), Пєхотін
0

#9013


Цена: 10 072 грн. 11 445 грн.

-12%
Передпокій Візит (МДФ), Пєхотін
0

#9014


Цена: 8 312 грн. 9 446 грн.

-12%
Передпокій Віола, Пєхотін
0

#9016


Цена: 7 334 грн. 8 334 грн.

-14%
Передпокій Вітрило, Фенікс
0

#9000


Цена: 3 132 грн. 3 642 грн.

Показано з 1 по 24 із 110 (всього 5 сторінок)
Прихожие

Враження про господарів та їх будинок не вимушене, але все ж таки, формується при вході в житло, а перша кімната, з якою ми знайомимося – це передпокій. До вибору меблів у передпокій треба поставитися з усією серйозністю, адже від цього залежить ваш настрій на цілий день. Це кімната, яку ви бачите вранці перед тим, як піти на роботу, і частина будинку, що зустрічає вас увечері після активного дня, грамотне планування меблів допоможе зібратися швидше, ефективніше і без зайвих нервів на пошуки потрібних речей.

Як правильно розпланувати площу передпокою?

Планування квартир часто не можуть похвалитися великою площею передпокою, тому треба дуже розумно розподілити мінімум території, адже стільки всього треба розмістити. Магазини передпокоїв на чолі з грамотними дизайнами врахували всі ці моменти і постаралися максимально точно спорудити меблі для функціональної експлуатації.

Перед тим як купити передпокій ознайомтеся з деякими дизайнерськими тонкощами:

  • вмонтовані конструкції дозволять зробити місце для зберігання речей більше із мінімальними витратами площі;
  • дзеркала на повний зріст, наприклад замість дверей шафи, дозволять візуально збільшити простір;
  • двері, що з'єднують передпокій з рештою кімнат будинку, замінити арками, така хитрість продовжить коридор, і він здаватиметься більше.

Як вибирати дизайн передпокою?

У каталогах передпокоїв представлені меблі будь-якого стилю, ця кімната нічим не відрізняється від інших, можна використовувати такий напрямок, який ближче до вас. Можливо вам подобається всіма улюблена класика, сучасний модерн або хай-тек, вирішувати тільки вам, але пам'ятайте, що має дотримуватися правила загальної гармонії будинку.

Дизайнери не рекомендують використовувати темні, масивні варіанти для маленьких коридорів, приміщення візуально зменшиться, і виглядатиме важко і переважно. Надати перевагу краще світлим відтінкам та простим фасадам, але з витримкою необхідного стилю.

Який набір меблів має бути у передпокої?

Перше, що потрібно зробити перед тим, як купити передпокій , оцінити її габарити. Якщо місця вистачає, то можна дозволити собі містку, велику шафу-купе. Незалежно від площі, рекомендується використовувати розсувні дверні системи, вони більш доречні. Корисною в передпокої буде тумба-пуф, вона дозволяє зберігати щось у собі і на ній можна сидіти, коли знімаєте або одягаєте взуття. Якщо вам не пощастило і особливо розгорнуться в коридорі ніде, то щодо меблів краще дивитися на маленькі компактні варіанти. Магазини передпокоїв пропонують меблі у вигляді полиць, комодів, міні-шаф.

Облаштування передпокою, зокрема, залежить і від вашого графіка життя, якщо ви протягом дня часто забігаєте додому, то для вас будуть доречні гаки для вішання верхнього одягу, адже щоразу поміщати куртку в шафу на плечі виснажливо. Наявність додаткового підсвічування всередині шафи допоможе швидко орієнтуватися і знаходити необхідне. Купити комод або невелику тумбу буде дуже правильним рішенням, ящики краще місце для рукавичок, окулярів, щіточок для взуття, жіночої косметики та інших аксесуарів. Для зберігання взуття знадобиться тумба, каталоги передпокоїв пропонують настільки багато функціональних, малогабаритних моделей, що для кожного обов'язково знайдеться своя ідеальна тумба взуттєва.

Узагальнюючі поради щодо вибору передпокою

До яких порад треба дослухатися?

  1. Відтінки приміщення повинні бути розподілені таким чином: стеля - світла, підлога - темна, площа візуально не зменшиться.
  2. Невеликі коридори повинні мати не менше двох точок освітлення, меблі потрібно підбирати маленькі, але функціональні без надмірностей.
  3. Якщо вам пощастило і в передпокої є вікно, підвіконня має бути за стандартами не вже 40 см. Простір над вікном і під можна використовувати для полиць або компактних тумб.
  4. Для маленьких приміщень дуже важко купити передпокій у готовому вигляді, краще купувати окремі модулі, або робити на замовлення з урахуванням усіх нюансів планування.
  5. Дизайнери рекомендують для естетичної коректності використовувати не більше трьох кольорів.
  6. Якщо вам важко уявити, що ви хочете, краще скористатися послугами дизайнера, який зробить все грамотно та затишно.