20% знижка на доставку по Україні

| RU UA |
Фільтр Каталог товарів

Кухні

0

#8111


Цена: 22 197 грн.

0

#8153


Цена: 19 467 грн.

-17%
Кухня Аліна, Сокме
0

#90052


Цена: 13 699 грн. 16 505 грн.

-14%
Кухня Вероніка ДСП, Пєхотін
0

#500221


Цена: 12 420 грн. 14 442 грн.

-14%
Кухня Глорія ДСП, Пєхотін
0

#500192


Цена: 12 235 грн. 14 227 грн.

0

#8210


Цена: 21 865 грн.

-14%
Кухня Діана ДСП, Пєхотін
0

#500246


Цена: 12 101 грн. 14 071 грн.

-14%
Кухня Каріна, МДФ, Пєхотін
0

#500279


Цена: 17 425 грн. 20 262 грн.

-14%
Кухня Мальвіна МДФ, Пєхотін
0

#500277


Цена: 17 425 грн. 20 262 грн.

0

#8173


Цена: 16 687 грн.

-18%
Кухня Монро, Модерн
0

#17062052


Цена: 9 008 грн. 10 965 грн.

-14%
Кухня Надія ДСП, Пєхотін
0

#190520202


Цена: 13 040 грн. 15 163 грн.

-14%
Кухня Олена МДФ Пєхотін
0

#500339


Цена: 17 425 грн. 20 262 грн.

Показано з 1 по 24 із 34 (всього 2 сторінок)
Кухні

Кухня - це найбільш відвідуване місце в будинку, тут збираються всі члени сім, обговорюють минулий день і планують на завтра. Тому меблі, в цій частині будинку, повинні бути підібрані ідеально і в плані функціональності, і щодо стилю, адже кухня повинна радувати, і надихати.

Кухни, фото1

Готові або на замовлення кухні з ДСП, МДФ, дерева

Кухня на замовлення або в готовому вигляді?

Перше з чим стикаєшся при виборі кухні - це як краще купувати: готову, яку ти бачиш у магазині, або зробити власний дизайн на замовлення.

Переваги готових кухонних меблів:

  1. ви спочатку бачите, що ви замовляєте, як будуть скомбіновані кольори та як розташовані тумбочки;
  2. дуже часто купити кухню у готовому вигляді набагато дешевше, ніж робити індивідуально;
  3. ви можете продумати розташування тумбочок, виходячи з наявного асортименту;
  4. Вам пропонується конкретна фурнітура, і Ви на місці можете оцінити її якість та функціональність.

Плюси кухні на замовлення:

  1. магазини кухонь пропонують послуги кваліфікованого дизайнера, який максимально врахує побажання, вади кухні та її особливості;
  2. ви зможете нестандартно скомбінувати кольори та матеріал - реалізувати свої ідеї;
  3. програмне забезпечення дизайнера дозволить перед початком роботи над меблями побачити проект у максимально наближеному вигляді до готового оригіналу та оцінити естетичну та функціональну реалізацію;
  4. Вибір фурнітури різних країн, фірм виробників, з різними механізмами (з доводчиками або без), з різних матеріалів - це ще один важливий плюс.

Мінуси кухні на замовлення:

  1. вона буде дорожчою ніж готова в магазині, за рахунок витрат на проект, роботи дизайнера та нюансів, які виникають у ході виготовлення, тобто збільшується витрата на роботу.

З якого матеріалу повинні бути кухонні меблі?

Більшість магазинів кухонь, за винятком дорогих авторських студій, працюють із ДСП (деревно-стружкові плити). Вони вологостійкі, не розмокають, за рахунок воску, клею та додатково спресовані. Стандартна товщина 16-18 мм.

Каталог кухонь вас познайомить із двома видами покриття фасадів (дверей шафок):

  • меламін;
  • ламінат.

Два способи нанесення покриття:

  • постформінг – оздоблювальний матеріал наноситься на лицьову та торцеву частину дверей без проміжків;
  • софтформінг – окремо клеїться основна частина площини та торцева, тобто є стик.

МДФ (спресований на клейовій основі деревний пил) - сучасний матеріал, який за міцністю обходить деревину. МДФ за ціною дорожче, на ній можуть виконуватися різні візерунки та нерівності.

Можна купити кухню, виготовлену з дерева, але це в третину підвищить ціну, тому що деревина проходить безліч обробок для того, щоб служити довго і якісно.

Стилі та форми кухонних меблів

Які форми кухонь?

У каталогах кухонь ви можете зустріти шість форм меблів, за роки роботи дизайнери поєднали найбільш практичне та популярне розташування кухонних меблів. Розглянемо кожну:

  • Однорядний – стандартний варіант меблів, що розташовані в один ряд. Найбільш популярними замовниками є мешканці старих «хрущовок», де дуже маленькі кухні, або коли потрібно багато місця для обробки.
  • Дворядна - це коли меблі розташовуються в два ряди паралельно один одному під різними стінами. Підходить для витягнутих приміщень, одна сторона робоча, друга розміщує вмонтовану техніку та шафи для зберігання речей.
  • Кутова Г-подібна кухня найбільш популярна серед споживачів, підходить майже для всіх площ.
  • П-подібна - підходить людям, у яких є три вільні стіни, дозволяє розподіляти простір і одну зі стін зробити обідньою.
  • Півострівна - підходить для приміщень студій, де кухня об'єднана зі їдальнею, або вітальнею, допоможе красиво відокремити простір, один з варіантів інтерпретації розміщення там миття або варильної поверхні.
  • Острівна – підходить для величезних приміщень. «Острівець» знаходиться в центрі кухні та є додатковою ділянкою для роботи.

Зважаючи на особливості вашого приміщення, можна підібрати ідеальний варіант для вас.

Стилі та напрямок кухні

Важливим питанням покупки кухні є стиль меблів: класика, модерн, хай-тек… Тут все полягає у смаку та уподобаннях покупця, головне не забувати, що меблі по всьому будинку, не тільки на кухні, повинні поєднуватися із загальним дизайном приміщення. Тому, зайвим не буде пізнати ази стилістичних напрямків та ознайомиться з найпопулярнішими стилями меблів у каталогах кухонь:

  • Класика – це стиль, що зберігає у собі традиції, така кухня буде актуальна постійно. Особливостями напрямку є строгість, чіткість форм, геометричні малюнки, матеріал – дерево з натуральними квітами, можлива присутність позолоти.
  • Модерн – спрямований гармонійно поєднати естетику та функціональність. Такий стилістичний напрямок підійде людям з активним способом життя. Перевага чітким формам без ліплення, каркасом, що виділяється, кольори яскраві, насичені, поверхні гладкі, часто глянсові. Стиль дозволяє комбінувати, експериментувати та створювати нові унікальні дизайни.
  • Хай-тек – стиль, який крокує в ногу з часом, техніка функціонально вмонтована та не займає зайвого простору. До матеріалів меблів додаються металеві каркаси для акценту. Хай-тек – це світлий стиль, освітлення розташовується не тільки на стелі, а й у меблях.

Цінова політика кухонних меблів.

Перше, що треба зробити перед покупкою кухні – це виділити бюджет, це головне від чого треба відштовхуватися. І коли ви шукаєте меблевий магазин або майстерню, ви відразу промовляєте суму, тоді консультант може виділити рамки пошуку і не витрачати ваш час та нерви на зайву інформацію. Ціна кухонних меблів залежить від матеріалу, обсягу та складності робіт, якості фурнітури. На останньому не рекомендується економити, адже на кухні меблі постійно в роботі і зовсім не хочеться періодично її ремонтувати. Перед покупкою або замовленням запитайте про доставку та встановлення кухні по Києву чи Україні. Низька ціна порівняння з іншими магазинами кухонь, можливо за рахунок відсутності категорії сервісу, в результаті вам доведеться викласти кругленьку суму, щоб вам привезли та зібрали ваше замовлення. Також не забувайте запитувати про гарантію та її умови.

Кухни, фото2

Якщо розуміти з чого треба розпочати пошуки ідеальних кухонних меблів, то часу буде витрачено значно менше. Ви повинні орієнтуватися в головних питаннях, щоб підібрати кухню, що максимально підходить вам і вашому приміщенню.