20% знижка на доставку по Україні

| RU UA |
Фільтр Каталог товарів

Дзеркала

-17%
Дзеркало 134 Скарлет, Сокме
0

#9701


Цена: 1 394 грн. 1 679 грн.

-17%
Дзеркало Британія, Еверест
1

1078


Цена: 1 008 грн. 1 214 грн.

-15%
Дзеркало Гармонія, Арбор Древ
0

#4012019-57


Цена: 2 406 грн. 2 830 грн.

-17%
Дзеркало для Бриз ШП-4, 5, Еверест
-18%
Дзеркало Неаполь, Фенікс
0

#9259


Цена: 1 170 грн. 1 427 грн.

-15%
Дзеркало Регіна, Арбор Древ
1

4012019-56


Цена: 2 162 грн. 2 543 грн.

-17%
Дзеркало Скарлет 80, Сокме
0

#9702


Цена: 851 грн. 1 025 грн.

-13%
Дзеркало-1, Компаніт
0

#2856113


Цена: 979 грн. 1 125 грн.

-13%
Дзеркало-2, Компаніт
0

#2856114


Цена: 835 грн. 960 грн.

-13%
Дзеркало-3, Компаніт
0

#2856115


Цена: 937 грн. 1 077 грн.

Показано з 1 по 24 із 58 (всього 3 сторінок)
Дзеркала

Екскурс в історію

Дзеркало – це предмет, який своєю історією досягає дуже давніх часів. Бажання бачити себе з боку було притаманне нашим предкам, як і сьогодні. Мимоволі або мимоволі дивимося на себе в дзеркало щодня, це може бути вітрина магазинів, або домашнє дзеркало, перед виходом на роботу. Дзеркало - це не тільки предмет краси, але і дуже розумний дизайнерський прийом, який при грамотному використанні дозволяє візуально розширити приміщення.

Як роблять дзеркала?

Історія дзеркальної технології наводить нас ще у бронзові віки, де вихідними матеріалами були: срібло, бронза, мідь. З розвитком технологій дзеркала почали робити зі скла, на яке наносили тоненький шар одного з матеріалів: срібла, золота, олова. З середини 13 століття дзеркала почали видувати, у повітряну кульку заливали олово, яке застигає рівним шаром, на фініші кулю розбивали, в результаті дзеркало виходило вигнутим. Початок 16 століття змінило ситуацію, дзеркала стали плоскими, за рахунок розрізу циліндра вздовж. У цей же час почали застосовувати рідку ртуть з іншими металами для нанесення покриття, що відбиває. Незабаром дзеркала почали робити за відомим сучасністю способом – литтям, рідке скло виливалося та розкочувалося по рівній поверхні.

На сучасному етапі дзеркала роблять два види:

  • акрилові дзеркала зі срібними амальгамами (відбиваючий матеріал) – добре переносять підвищену вологість та перепади температур, рекомендуються для ванних кімнат;
  • алюмінієві амальгами - дешевше варіант, підходить для спалень, передпокоїв, кімнат, де немає різких коливань температури та вологості.

Ринок дзеркал

Які є форми дзеркал?

Магазини дзеркал пропонують настільки широкий асортимент, що часом губишся, яке ж вибрати. Різноманітність моделей полягає у відмінностях форм та видів. У каталогах дзеркал ви познайомитеся з формами, які можна розподілити на три категорії:

  1. Дзеркало круглої або овальної форми – воно добре підійде для будь-якої кімнати, за рахунок своєї форми візуально може згладити кути та надати інтер'єру родзинки.
  2. Дзеркала прямокутної форми - краще вішати великих розмірів, якщо ви хочете прикрасити стіну, на якій більше нічого немає. Купити дзеркало такого типу потрібно таких розмірів, щоб воно займало більше площі, інакше воно буде дуже безглуздо виглядати.
  3. Дзеркала декоративної форми – являють собою оригінальні дизайнерські ідеї, де форма дзеркала представлена у вигляді людської подоби, фігури, літери та багато іншого, що спаде на думку.

Які є види дзеркал для побуту?

Каталоги дзеркал пропонують два види дзеркал для нашого побуту:

  1. функціональне. Сама собою назва каже, що вона виконує якусь функцію – допоміжний засіб для догляду за зовнішністю. Найчастіші місця, де встановлюються такі види: ванна кімната, передпокій, в спальні над туалетним столиком або комодом. Можливо й інша функція – це візуальне збільшення простору приміщення.
  2. Декоративніший. Такий вид несе первинну функцію – прикрашати приміщення. Необхідність купити дзеркало цього виду виникає тоді, коли реалізується дизайнерський задум, наприклад дзеркало, доповнює картинний рад, або стає частиною складної композиції.

Які моделі дзеркал?

Магазини дзеркал постійно оновлюють товар, адже сучасний споживач все частіше шукає щось нове, нестандартне, оригінальне. Нестандартний підхід креативних дизайнерів часто дуже несподівано підносить подачу дзеркала. Пропонуємо розглянути основні моделі:

  • з рамкою – таке дзеркало виглядає ефектніше, рамка може бути з дерева, металу, пластику, різних дизайнів і стилів;
  • без рамки – у цьому випадку краї будуть зроблені під кутом або округлі, щоб використання було безпечним;
  • з додатковими функціями – це може бути підсвічування, або вмонтування годинника;
  • штучно зістарені дзеркала – реалізується ефект коричневими плямами, які виглядають, наче предмет з іншої доби;
  • дзеркала з колірним ефектом – деталь арт-деко чи мінімалістичного стилю;

дзеркала з візерунками – предмет починає грати по-новому і кімната змінюється, якщо на ньому є малюнок метеликів або якісь візерунки.