20% знижка на доставку по Україні

| RU UA |
Фільтр Каталог товарів

Спальні

-14%
Спальня Ангеліна, Пєхотін
0

#91300


Цена: 30 541 грн. 35 513 грн.

-18%
Спальня Николь, Модерн
0

#900167


Цена: 20 894 грн. 25 434 грн.

0

#2405202086


Цена: 32 287 грн.

-17%
Спальня Соната, Еверест
0

#12062010


Цена: 15 397 грн. 18 550 грн.

-18%
Спальня Єва, Фенікс
0

#06062020


Цена: 25 478 грн. 31 071 грн.

-18%
Спальня Вікторія, Фенікс
0

#06062033


Цена: 41 161 грн. 50 196 грн.

Показано з 1 по 24 із 50 (всього 3 сторінок)
Спальні

Спальня – це найпотаємніше місце в будинку, адже тут людина відпочиває від вируючого життя, проблем, збирається з думками, складає плани наступного дня, мріє. Спальня задає настрій на весь день, адже це перше, що ми бачимо, коли прокидаємося, тому до покупки меблів в спальню потрібно підходити настільки серйозно, як і до вибору авто або нового житла.

Що входить до спального набору меблів?

Інтернет-магазини спалень пропонують купувати меблі в цю кімнату як комплектом, так і дешевше і все відразу облаштовується в одному стилі. Спробуймо розібратися, що входить у меблевий набір:

  • ліжко полуторне або двоспальне;
  • тумбочки - стануть зручним місцем для лампи, будильника, телефону, а висувні ящики служать для зберігання дрібної дрібниці;
  • туалетний столик із дзеркалом – потрібен кожній жінці для догляду за собою, зберігання косметики;
  • м'який пуф або крісло - зробить дозвіл перед дзеркалом зручним і комфортним;
  • шафа - потрібна для зберігання одягу, може бути вмонтована, стаціонарна, кутова;
  • комод - дозволяє зручно розташувати дрібний одяг, спідню білизну у великих, глибоких ящиках.

Спальні гарнітури можуть бути різними, при необхідності можна взяти тільки ті предмети, які ви хочете, адже часто ми не можемо похвалитися великою площею спальні. Можна самому облаштувати спальну кімнату збираючи цілісну картинку по деталях, але, не маючи дизайнерського бачення, можна зібрати карикатуру, яка виглядатиме безглуздо. Щоб цього уникнути, шукайте гарні готові гарнітури в каталогах спалень.

Особливості покупки спального гарнітура

Як вибирати стиль спальні?

Купити спальню недорого з доставкою по Україні можна будь-якого стилю, але є маленькі поради, як ідеально підібрати меблі, враховуючи вашу кімнату.

  1. Гарнітур у класичному стилі, у темній колірній гамі з витриманими особливостями: масивне виконання, вага конструкцій з різьбленням, добре підійдуть для великих, просторих приміщень.
  2. Якщо у вас маленька площа, вибирайте меблі у мінімалістичному стилі. Світлі тони та наявність дзеркал дозволять візуально збільшити простір, тобто створити дизайнерський обман.
  3. Модерн підійде для сміливих людей, які люблять, щоб меблі відповідали сучасним тенденціям та функціональності. Модерн передбачає експерименти.
  4. Етно стиль і кантрі дозволять не створювати обмежені рамки, ви зможете вибирати будь-які меблі, а за допомогою деталей, дрібничок доповнювати загальну стилістику.

Як правильно вибирати ліжко?

Головним атрибутом спального гарнітура є ліжко, зверніть особливу увагу на вибір спального місця, адже комфортний, якісний сон запорука не лише успіху, а й здоров'я. Характеристики, на які потрібно звертати увагу:

  1. Розмір. Магазини спалень пропонують односпальні, двоспальні та полуторні ліжка, обміркуйте місце, де буде стояти ліжко, як розташоване (під стіною або посередині кімнати).
  2. Функціональність. Ліжка можуть бути стаціонарні чи складні. Якщо кімната призначається ще для якихось цілей, крім сну, краще купити спальню зі складним механізмом (в день буде зручніше сидіти). Індустрія меблевого виробництва не стоїть на місці і в каталогах спалень, представлені багатофункціональні меблі для малогабаритних приміщень, наприклад, ліжко легко ховається в шафу.
  3. Додаткові ящики дуже зручно, якщо під ліжком є ящик для зберігання речей.

Які є матраци?

До вибору матраца, потрібно поставитися з усією серйозністю, адже від цього залежить якість вашого сну. Рекомендується купувати ортопедичний матрац, який приймає положення вашого хребта.

Коротка структура різновидів матраців:

  1. Пружинні:
  1. залежні пружини "Боннель" - ефект "гамака", матрац на основі жорсткого з'єднання пружин;
  2. незалежні пружини - матрац сучасної конструкції, пружинні блоки відрізняються кількістю пружин на квадратний метр, чим більше, тим краще.
  1. Безпружинні:
  1. латексні – середньо-м'які матраци із пружного латексу;
  2. вакуумні із штучного латексу – середньої жорсткості або жорсткі;
  3. кокосові – екстремально жорсткі;
  4. комбіновані – матраци з прошарків латексу, кокосу, пінополіуретану, струтофайберу.

Щодо вибору матеріалу, з якого має бути зроблений матрац, думка ортопедів розходяться і точать дискусії, більшість вважає, що найкращими є матраци з латексу. Вони натуральні, сировину одержують із каучукового дерева. Латексний матрац найбільше прихильно впливає на хребет і дозволяє йому під час сну відпочити і розслабитися.